top of page

O-ZON

Jesteśmy polską firmą produkującą samodzielnie generatory ozonu.

Generatory  O-ZON są wytwarzane w Białymstoku w oparciu o wypracowaną przez naszych inżynierów technologię tub kwarcowych wraz z platynowymi elektrodami. W ozonatorach został zastosowany również specjalistyczny system przepływu powietrza co zapewnia bardzo wydajną pracę. 

unnamed (1).jpg

Korzyści

z współpracy

z O-ZON

unnamed (1).png

Doradztwo

Przed zakupem zapewniamy profesjonalne doradztwo. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące ozonowania, technologii, użytkowania ozonatorów itp, po prostu zdzwoń do nas, napisz lub zapytaj na messengerze. Postaramy się szybko odpowiedzi i sprawnie doradzić.

Gwarancja

Gwarancja na nasze urządzenia wynosi 24 miesiące dla klientów indywidualnych, dla firm na serię PRO również 24 miesiące, na serią A 12 m-cy. Jeżeli zdarzą się problemy techniczne z zakupionym u nas urządzeniem jesteśmy w stanie je naprawić w bardzo krótkim terminie, gdyż jesteśmy producentem tych urządzeń.

Serwis

Nie wymagamy przeglądów serwisów. Ze względu na zastosowane przez nas rozwiązania, urządzenia nie wymagają serwisowania. Jedynym warunkiem jest cykliczne czyszczenie/wymiana filtra zgodnie z instrukcją obsługi.

Utrzymanie

Utrzymanie naszego urządzenia w dobrej kondycji jest bardzo proste. Ze względu na użyte rozwiązania ozonator generuje bardzo małe ilości tlenku azotu (brudny osad), dzięki czemu czyszczenie urządzenia nie jest problemem jak przy ozonatorach większości innych producentów. Ze względu na zastosowany przewiew i kształt elementów kwarcowych (tuba)  nie ma również problemów z osiadającym kurzem wewnątrz urządzenia.

Czas pracy

Ozonatory o-zon nie mają ograniczeń co do ilości godzin pracy, mogą pracować w trybie ciągłym, ze względu na zastosowaną technologię przewiewowych tub kwarcowych.

Dostępność i pochodzenie urządzeń

Jesteśmy producentem ozonatorów o-zon, sami je produkujemy dzięki czemu możemy zapewnić szybką realizację zamówień

ZESPÓŁ

xxzd_szef_1.jpg,Mic.kNzEcuVZEB.webp.pagespeed.ic.m6n8yOZpXl.webp

Daniel Odyniec

Właściciel 

xxzd_adam_1.jpg,Mic.mztRsZFYZz.webp.pagespeed.ic.PzydUJinmu.webp

Adam Józefowicz

Oferty i logistyka

WSPÓŁPRACA Z O-ZON

  • Przeanalizujemy Twoje oczekiwania.

  • Zweryfikujemy jakiego rodzaju pomieszczenie lub przestrzeń chcesz oczyścić. Zapytamy Cię o niezbędne informacje: rodzaj pomieszczenia, kubaturę,  przeznaczenie pomieszczenia, możliwy czas pracy oraz inne niezbędne informacje.

  • Doradzimy i zasugerujemy optymalny sprzęt. W razie potrzeby wykonamy ozonator na specjalne zamówienia. W przyadku dużych i skomlikowanych zamówień zapewniamy specjalistyczne szkolenia.

  • Zapewnimy terminowy i bezpieczny transport całości sprzętu na miejsce

bottom of page